Зірки на червоній доріжці виглядають просто приголомшливо, хоча в звичайному житті їх шкіра далека від ідеалу, який ми бачимо на відредагованих фото. Тим не менш, будь-яка дівчина може зробити своє обличчя ідеальним, скориставшись консилером. Як правильно скульптурувати обличчя, читайте в нашому матеріалі.
Консилер – один з найбільш складних продуктів, що використовуються в макіяжі. У багатьох дівчат виникають складнощі з його нанесенням, підбором правильного кольору і тим, щоб домогтися оксамитового покриття.

Навіщо потрібен консилер
Це коригуючий засіб, який покликаний маскувати дрібні недоліки шкіри і скульптурувати обличчя. Саме цей диво-засіб дозволить після ночі без сну, стресу або під час якоїсь жорсткої дієти за 10 хвилин перетворити обличчя в ідеал з обкладинки журналу. При цьому, консилер створює досить щільне покриття, щоб обличчя виглядало ідеально на фото або під час зйомки. Консилери бувають рідкі, у вигляді стіку, а також кремоподібні.
Рідкий консилер ідеально підходить для маскування синців під очима, а також почервоніння біля носа. Він легко наноситься і легко розподіляється.
Консилер впорається з синцями під очима, якщо вони не яскраво виражені Крім того, він може допомогти поліпшити зовнішній вигляд сильних синців, які перед цим були замасковані коректором і тональною основою.
Стікові консилери найкраще використовувати для корекції шрамів, пігментних плям і веснянок. У нього дуже щільне покриття, він погано тушуется, тому його наносять точково, вбиваючи в шкіру.
Кремові консилери використовують для корекції недоліків шкіри, а також для скульптурування обличчя. Якісний кремовий консилер повинен мати м'яку структуру і досить легко наноситися на шкіру, не викликаючи проблем з розтушуванням.
Багато хто плутає консилер з коректором. Так, консилери бувають тільки тілесних відтінків і створюють вуаль на шкірі, коригуючи дрібні недоліки. Їх, як правило, наносять на якусь зону обличчя. А ось коректори наносяться точково, приховують більш серйозні недоліки і бувають кольоровими. Як правило, мають більш щільну текстуру та наносяться на "голе" обличчя.
Як наносити консилер
Консилер наноситься поверх тонального крему (не плутати з коректором). З його допомогою ви можете зробити більш досконалими зони обличчя, з якими не впоралася тональна основа. Також його мета – скульптурування. Ось класична схема нанесення консилерів:

Якщо у вас не виходить добре розтушувати консилер, і ви бачите його межі, пройдіться по ним пензлем з тональним кремом, це приховає всі переходи.
Консилер краще всього наносити спеціальним пензлем, а не руками. Справа в тому, що холодні руки повністю "вбивають" здатність засобу до розтушування.
Контурування обличчя за допомогою консилерів є сенс робити перед важливим вечором або фотосессією. Саме грамотне використання консилерів є запорукою красивих фото, і цим секретом користуються багато красунь Інстаграму. У щоденному житті корекцію обличчя краще робити за допомогою контурної пудри, бронзера або хайлайтера.
Коментарі