Ексклюзиви
Пʼятниця, 05 вересня 2014 17:00

У ДАІ пообіцяли незабаром впровадити автоматичну фіксацію порушень

У ДАІ пообіцяли незабаром впровадити автоматичну фіксацію порушень
Фото:first-gear.in.ua

Перший заступник начальника Департаменту ДАІ МВС України Сергій Будник заявив, що незабаром в Україні знову почнеться автоматична фіксація порушень

Про це він розповів в інтерв'ю "Автоконсалтинг".

За словами Будника, в ДАІ врахували попередні невдачі при впровадженні камер на дорогах і провели серйозну роботу над помилками.

В ДАІ обіцяють, що камери на українських дорогах будуть максимально "непідкупними". Внести корективи в дані камер, а також організувати спеціальні списки номерів автомобілів, які зможуть їздити перед камерами безкарно, буде неможливо. Для того, щоб визначити найкращі і найбільш захищені моделі приладів, у ДАІ протестують продукцію 8 компаній.

За розрахунками ДАІ, в кожній області України буде діяти 70-80 камер (всього близько 2000). Крім того, буде виставлено певну кількість муляжів, які одним своїм виглядом будуть проводити профілактику порушень. Самі камери будуть постійно переміщати з місця на місце.

Зараз ви читаєте новину «У ДАІ пообіцяли незабаром впровадити автоматичну фіксацію порушень». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі