У Львові відкрили виставку декоративних та співочих птахів. Представили понад 40 видів та порід декоративних та співочих птахів таких груп: папуги, канарки, ткачики, фазани, декоративні голуби, співочі птахи місцевої фауни. Усім охочим орнітологи розповідали про властивості співу співочих птах.
"Китайці і японці першими ввели моду на утримання співочих птахів в клітках. Головні болі лікували співом канарок, дроздів купували заможні люди для заспокоєння нервів. Солов'їні трелі мають специфічну вібрацію, яка здатна бадьорити і активізувати роботу всіх органів людини. Зараз вчені довели, що спів чорних дроздів ефективно лікує від мігрені", - каже львів'янин Остап Параскун. Удома тримає канарок та розводить чорних дроздів.
Пташиний спів - хороший засіб від безсоння - кажуть науковці. Якщо немає можливості наживо послухати спів птахів, можна слухати спеціальні диски із звуками живої природи. Такі композиції нормалізують кров'яний тиск, допомагають при депресії і підвищують настрій. Доведено, що прискорене серцебиття і аритмію може зняти спів канарок, співочих дроздів. Спів зябликів — кращий засіб для відновлення пульсу. Мелодії щиглика і чижа добре допомагають при неврозах, одночасно активізуючи роботу всього організму.
Британські вчені з'ясували, що для повернення життєрадісного настрою людині достатньо щодня протягом п'яти хвилин послухати звичайний пташиний спів. Це так само корисно, як і півгодинна прогулянка на свіжому повітрі.
Коментарі