Тварини можуть, самі не знаючи про це, бути унікальними видами у світі. Важко уявити слона чи кита не сірого кольору. А вони можуть бути рожевими. Те ж саме із змією та папугою. Їх можна побачити далеко не в кожній книжці.
Gazeta.ua зробила підбірку фото найбільш незвичайних тварин рожевого кольору.
Офіційна назва рожевих дельфінів - китайський білий дельфін. Народжуються вони чорними. До підліткового віку, колір змінюється на сірий з рожевими плямами. Дорослі дельфіни - білі. Ніжно-рожевий забарвлення залежить не від наявності рожевого пігменту, а від кровоносних судин.
Рожеві слони, про яких знімають мультики, насправді просто альбіноси. Тільки на відміну від більшості таких тварин, вони не білі, а рожеві. В Азії такі слони в особливій пошані.
Рожева змія - неотруйний маїсовий полоз. Природний його колір - яскраво-оранжевий з чорними смугами, які оточують червоні плями. Генетики змогли вивести безліч колірних варіацій, які іменуються морфами.
Унікальний папуга рожевого кольору - це какаду-інка, мешканець західних і південних частин Австралії. Їх крила білі, а черевце, грудка, шия і щоки рожево-червоні.
Актинія, яку неофіційно називають "морською хризантемою", насправді це тварина без скелета. Яскраве забарвлення актинії привертає до неї увагу. Для захисту вона випускає величезну кількість отрути. Рожева актиния мешкає біля берегів Європи і Африки.
Рожева медуза мешкає в Мексиканській затоці і Карибському морі . Великі особини можуть досягати 70 см в діаметрі. Опіки цих медуз дуже болючі для людини.
Орхідейний богомол, отримав назву через незвичайне забарвлення, яке робить його схожим з квіткою орхідеї. Мешкає в тропічних лісах Індії та Індонезії.
Рожева колпиця дуже подобається модельєрам. Її пір'я коштувало в три рази дорожче золота. Сьогодні популяція становить від 100 тис. до 250 тис. птахів. Це дуже мало тому птах знаходиться під охороною.
Рожевий павук-бокохід або павук-краб, отримав свою назву за здатність пересуватися боком. Вони не плетуть павутини, їх зброя - видозмінені передні ноги.
Рожева цикада. З боку здається, що дерево всипане яскравими "квітами". Але варто хлопнути в долоні - і "квіти" спурхують в повітря.
Розовокрилий метелик називається винний бражник. Мешкає в Сибіру, Європі, Азії і на півночі Африки. У сутінках його можна помітити на квітах рододендрона чи жимолості.
Рожевий коник - це не вид, а аномалія, яка називається еритризмом. У природі вони зустрічаються лише 1 з 500 коників.
Коментарі