
Коли віднялись задні лапи у кота, ветеринари зазвичай радять приспати тваринку. Мовляв, аби не мучити її. Та чи насправді параліч - смертельний недуг і варто вдаватися до радикальних, часто необґрунтованих заходів? Про це пише портал Ваши питомцы.
Причини паралічу в котів:
Відмирання тканин спинного мозку через закупорення судин. Симптоми: часте дихання, зниження температури, іноді крик, паралізовані лапи дуже холодні. Найчастіше буває у старих котів. У таких випадках кіт може пересуватися за допомогою пристрою з коліщатками. За умови використання памперсів, тварина зможе жити повноцінно.
Запалення спинного мозку. Його симптомами є підвищення температури, нетримання, параліч. Причини - отруєння, глисти, інфекції. За правильного лікування можливе повне відновлення.
Травми хребта. Найчастіше трапляються через необережність господарів: на улюбленців наступають, притискають дверима, на них падають важкі предмети. Часто коти самі травмуються, застряючи у вузьких місцях.
Кліщі. Вушний кліщ може спровокувати запалення внутрішнього вуха, яке спричиняє запалення мозкових оболонок і параліч. Щоб запобігти цьому, регулярно перевіряйте улюбленця на наявність кліщів.
Читайте також: В Італії є пляж лише для кішок
Інсульт. Може проявлятися як короткочасне нездужання або ж цілою низкою ознак: непритомність, шок, дезорієнтація. Можливий частковий параліч горла , що призводить до нападів задухи, труднощів з ковтанням, слинотечі. У важких випадках є втрата чутливості і параліч задніх кінцівок. Іноді - абсолютна втрата здатності рухатися. За умови негайного лікування рухова функція може відновитися на третій день.
Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Кенії, в окрузі Ваджір місцева влада змусила власників віслюків надівати на них підгузки.
Коментарі