Ексклюзиви
Субота, 15 жовтня 2011 08:00
Аліна Стрижак
Аліна Стрижак
Аліна Стрижак

Ідеальний чоловік

Сусід Петя довго був об'єктом моєї заздрості. І розетку полагодить, і поличку на місце приб'є. Наскільки це важливо, розумієш, коли твоя власна поличка обривається. А в хаті нема не те, що чоловіка, навіть молотка. Ідеш у господарчий магазин, а там Петя з дружиною Галею вибирають перфоратор. Причому Петя сховався за стійкою з шурупами, а Галя питає продавця:

- Якщо свердлити бетон, дірка скільки сантиметрів буде? А потужність?

Продавець півгодини терпляче відповідає. Галя нічого не купує і йде до виходу. Зате коло прилавка з'являється Петя і з виглядом матьорого будівельника замовляє:

- Мені "Бе-Ем 10-50 Де-Ел".

Потім Галя хвалиться:

- Петя такий молодець, купив свердло і повісив картини. Сам!

А в тебе й досі дзвінок не працює?

Якось сусіди затіяли ремонт. Галя взяла відпустку, бігала магазинами сантехніки, меблів і декору. Поверталася додому, давала чоловікові гаєчний ключ, перекривала воду і Петя ставив раковину. А коли відволіклася, то коханий переплутав місцями крани від гарячої й холодної води. Коли Петро фарбував стіни, жінка розводила фарбу, подавала валик, підтирала ляпки.

- Галь, а тут як? - кричав Петро на весь поверх.

Я молилася, щоб їхній ремонт нарешті закінчився. Коли це сталося, на новосілля скликали півбудинку. Галя підняла тост за "ідеального чоловіка, який власними руками зробив цей палац". Петя млів від гордості.

- А в тебе й досі дзвінок не працює? - Галя поцікавилася так голосно, що більшість гостей повернула голови в наш бік. - Хай твій ухажор полагодить. Хотя, - зітхнула співчутливо, - не всім же бути, як Петя.

Мабуть, у мені ворушилася заздрість, бо я ляпнула:

- І слава Богу.

Відтоді з Галею не спілкуємося. А з Петром - буває. Мабуть, жінка не давала йому вказівок щодо мене.

Зараз ви читаєте новину «Ідеальний чоловік». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

56

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода