субота, 22 жовтня 2016 12:37

Зозуля не потрапив до заявки "Бетіса" на матч з "Осасуною"

Український нападник "Бетіса" Роман Зозуля не потрапив до заявки на матч чемпіонату Іспанії.

У дев'ятому турі Прімери його команда на виїзді змогла вирвати перемогу у поєдинку з "Осасуною" - 2:1.

Рахунок на 19-й хвилині відкрив півзахисник "Бетіса" Хоакін Санчес. На початку другого тайму Роберто Торрес рахунок зрівняв, а на доданих арбітром хвилинах гол Феліпе Гутьєрреса дозволив "Бетісу" відвезти з Памплони три очки.

"Бетіс" набрав 11 очок і піднявся на 9-е місце у турнірній таблиці Прімери, "Осасуна" з 6 балами - 19-а.

Зараз ви читаєте новину «Зозуля не потрапив до заявки "Бетіса" на матч з "Осасуною"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua