субота, 30 серпня 2014 10:05

Тайсон з "Шахтаря" поклав руку на серце під час гімну України
2

Бразильський півзахисник "Шахтаря" Тайсон під час виконання гімну України перед стартом матчу п'ятого туру ЧУ проти "Іллічівця" поклав руку на серце, як зазвичай роблять це українці. Поєдинок пройшов у Києві на стадіоні ім.Баннікова.

Цікаво, що раніше Тайсон на своїй сторінці в одній із соціальних мереж розмістив пост зі словами "Повага Україні" та фото, на якому він одягнений в форму нашої національної збірної.

Тайсон виступає в чемпіонаті України з 2010 року. Провівши кілька сезонів у "Металісті", він перейшов в "Шахтар".

Додамо, що "гірники" обіграли "Іллічівець" з рахунком 3:0. Ця перемога стала для діючих чемпіонів вже п'ятою поспіль - команда Мірчі Луческу йде з 100% результатом.

На 32-й хвилині рахунок відкрив Олександр Гладкий, для якого цей м'яч став четвертим у поточному сезоні - він зрівнявся з кращим бомбардиром Артемом Кравцем.

Другий гол на 55-й хвилині забив Алекс Тейшейра.Точку в матчі на 75-й хвилині поставив Тайсон: бразильський півзахисник пробив точно в кут метрів з 13-ти.

Зараз ви читаєте новину «Тайсон з "Шахтаря" поклав руку на серце під час гімну України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua