пʼятниця, 31 жовтня 2014 20:57

"Шахтар" сенсаційно поступився "Металургу" в донецькому дербі

Луческу не тільки програв, а й порушив регламент. Фото: dynamo.kiev.ua

В рамках 11-го туру футбольної Прем'єр-ліги України "Шахтар" зазнав поразки від "Металурга" в донецькому дербі - 0:2. Відзначимо, що результат цього матчу може бути переглянутий, оскільки Луческу випустив у старті дискваліфікованого Степаненка та порушив регламент УПЛ.

У першому таймі абсолютною перевагою володів "Шахтар", але забити гірники так і не змогли. Воротар номінальних господарів був на висоті. Всі основні події відбулися після перерви. Підопічні Луческу продовжували грати першим номером, але замість забитих голів, самі за дві хвилини пропустили два.

За 9 хвилин до кінця зустрічі Срна відквитав один м'яч. "Шахтар" на останніх секунда влаштував справжній штурм, але чудова гра Бандури дозволила "Металургу" добути сенсаційну перемогу.

Після цієї поразки "Шахтар" опустився на третю сходинку в турнірній таблиці (21 очко). "Металург" займається шосту строчку (13 пунктів). У 12-му турі "гірники" битимуться з "Дніпром", а "Металург" відправиться в гості до "Говерлі".

"Металург" (Донецьк) - "Шахтар" (Донецьк) - 2:1 (0:0)

Голи: Морозюк 72 - 1:0, Лазіч 75 - 2:0, Срна 82 - 2:1.

"Металург": Бандура, Чечер, Барановський, Соболь, Путівцев, Прийма, Овсепян (Шарпар 89), Морозюк, Лазіч (Мишенко 90), Федотов (Александре 77), Нельсон

"Шахтар": П'ятов, Ордець, Ракицький, Шевчук, Срна, Степаненко, Фернандо (Гладкий 59), Коста (Бернард 79), Тейшейра, Тайсон, Адріано

Попередження: Барановський 49, Прийма 63 - Ракицький 58

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" сенсаційно поступився "Металургу" в донецькому дербі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua