субота, 24 вересня 2016 18:54

"Шахтар" розтрощив "Волинь" у Львові
7

Донецький "Шахтар" переміг луцьку "Волинь" у матчі 9-го туру прем'єр-ліги України. Зустріч пройшла у Львові і завершилася з рахунком 3:0 на користь "гірників".

Гості тримали оборону майже весь перший тайм. Але "гірникам" таки вдався гол у роздягальню. На 41-й хвилині воротар "Волині" Артем Кічак зрізав м'яч у свої ворота. Також відзначимо Богдана Бутка, який прорвався по правому флангу і небезпечно пробив у ближній кут воріт.

На початку другого тайму перевагу господарів подвоїв захисник Іван Ордець, який забив головою з лінії воротарського майданчика після розіграшу кутового.

Ще один гол забив Факундо Феррейра, але м'яч не зарахували через офсайд.

На 74-й хвилині Віталій Кварцяний кинув у бій 16-річного дебютанта Владислава Дмитренка. Вперше у чемпіонаті України зіграв футболіст 2000-го року народження.

За 4 хвилини стався ще один дебют. Андрій Борячук вперше забив у прем'єр-лізі. Футболіст відзначився п'яткою першим же дотиком після виходу на заміну.

Додамо, що матч обслуговувала Катерина Монзуль. Після матчу Паулу Фонсека подарував арбітру букет троянд.

Тур стартував сьогодні матчем київського "Динамо" та донецького "Олімпіка". У Сумах команда Сергія Реброва розтрощила господарів з рахунком 4:0. Перший гол гостів на рахунку 18-річного Віктора Циганкова.

"Шахтар" продовжує одноосібно лідирувати у турнірній таблиці. У "гірників" 25 очок.

Сьогодній ігровий день завершить матч "Зорі" та "Ворскли". Завтра пройдуть ще три матчі 9-го туру прем'єр-ліги.

Наступного тижня "Шахтар" і "Динамо" зіграють свої матчі в єврокубках. Кияни поїдуть у гості до турецького "Бешикташа", а "гірники" у Львові приймуть попередній клуб Паулу Фонсеки португальську "Брагу".