субота, 24 вересня 2016 16:13

"Динамо" в Сумах нокаутувало "Олімпік"

Циганков забив дебютний м'яч за основу "Динамо". Фото: instagram.com

У стартовому матчі дев'ятого туру чемпіонату України "Динамо" обіграло "Олімпік". Поєдинок пройшов у суботу в Сумах і завершився з рахунком 4:0 на користь команди Сергія Реброва.

Кияни забили по голу в кожному з таймів. У першій 45-хвилинці відзначилися Віктор Циганков, для якого цей м'яч став дебютним за основу "Динамо", і Жуніор Мораес, який реалізував пенальті. У другому таймі забивали Дерліс Гонсалес і Валерій Федорчук.

Після цього матчу "Динамо" набрало 19 очок і повернуло собі друге місце в турнірній таблиці - мінімум на кілька годин. Якщо ввечері "Зоря" обіграє "Ворсклу", то команда Реброва знову стане третьою. У "Олімпіка" залишилося 13 очок і п'яте місце в таблиці.