субота, 24 вересня 2016 14:33

Ребров посадив на лавку Шовковського з Ярмоленком у матчі з "Олімпіком", Циганков відкрив рахунок

Київське "Динамо" проводить поєдинок 9-го туру проти донецького "Олімпіка".

Місце в рамці воріт в стартовому складі киян зайняв молодий Артур Рудько. У той же час Олександр Шовковський почав поєдинок з лави запасних. Там же матч почав і лідер атак киян Андрій Ярмоленко. Відзначимо, що останній не брав участь в поєдинку минулого туру з "Зорею" через травму спини.

Нагадаємо, київське "Динамо" вже не може виграти чотири гри поспіль. У минулому турі команда Сергія Реброва поступилася на останніх секундах луганській "Зорі" і опустилася на третє місце.

При цьому президент столичного клубу Ігор Суркіс заявив, що продовжує повністю довіряти Сергію Реброву.

На даний момент в матчі зіграно 30 хвилин першого тайму, "Динамо" веде у рахунку - 2:0. Відзначилися Віктор Циганков і Жуніор Мораес з пенальті.

Зараз ви читаєте новину «Ребров посадив на лавку Шовковського з Ярмоленком у матчі з "Олімпіком", Циганков відкрив рахунок». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua