понеділок, 31 серпня 2015 12:24

Перша перемога Скрипника в сезоні: результати 3-го туру бундесліги
4

"Вердер" нашого Віктора Скрипника у 3-му турі німецької Бундесліги зміг обіграти третю команду минулого сезону, гладбахську "Боруссію". Відкривши рахунок у першому таймі після того як Ентоні Уджа заробив пенальті, а Арон Йоханссон його реалізував, господарі пропустили м'яч у відповідь ще до свистка на перерву.

У другій половині гри "музиканти" виглядали симпатичніше свого більш кваліфікованого суперника і заслужено забили другий гол завдяки зусиллям Янніка Вестергаарда, який головою замкнув подачу з кутового. Могла команда Скрипника забивати і третій гол, але брат Тоні Крооса Фелікс з пенальті не потрапив у площину воріт, повідомляє "Sport.ua".

Чемпіонат Німеччини

Третій тур

Вольфсбург - Шальке-04 3:0 (1:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 17 Дост, 2:0 - 59, пенальті Родрігес, 3:0 - 61 Клозе.

Штутгарт - Айнтрахт Ф 1:4 (1:2, 0:2)

Голи: 0:1 - 11, автогол Глоушек, 1:1 - 30 Дідаві, 1:2 - 42 Кастайнос, 1:3 - 69, пенальті Сеферович, 1:4 - 87 Кастайнос.

Вилучення: Титонь, 67 (Штутгарт).

Аугсбург - Інгольштадт-04 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - 63 Леккі.

Кельн - Гамбург 2:1 (0:0, 2:1)

Голи: 0:1 - 47 Холтбі, 1:1 - 76 Хозінер, 2:1 - 81, пенальті Модест.

Вилучення: Спахіч, 79 (Гамбург).

Майнц - Ганновер 96 3:0 (2:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 15 Муто, 2:0 - 29 Муто, 3:0 - 47 Маллі.

Дармштадт - Хоффенхайм-1 899 0:0 (0:0, 0:0)

Баварія - Байєр 3:0 (1:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 26 Мюллер, 2:0 - 60, пенальті Мюллер, 3:0 - 71, пенальті Роббен.

Баварія - Нойер, Лам, Алаба, Бернат (Данте, 73), Хабі Алонсо, Відаль, Алькантара (Роде, 83), Мюллер, Роббен (Гетце, 78), Левандовскі, Дуглас Коста.

Байєр - Лено, Хільберт, Та, Пападопулос, Венделл (Беніш, 78), Бендер, Крамер, Бельарабі, Мехмеді (Брандт, 46), Чалханоглу (Круз, 61), Кісслінг.

Боруссія Д - Герта 3:1 (1:0, 2:1)

Голи: 1:0 - 27 Хуммельс, 2:0 - 51 Обамеянг, 2:1 - 78 Калу, 3:1 - 90 Рамос.

Боруссія Д - Бюркі, Гінтер, Папастатопулос, Хуммельс, Шмельцер, Гюндоган (Рамос, 79), Вайґль, Кагава, Ройс (Пішчек, 79), Обамеянг (Хофманн, 71), Мхітарян.

Вердер - Борусія М 2:1 (1:1, 1:0)

Голи: 1:0 - 39, пенальті Юханнссон, 1:1 - 45 Штіндль, 2:1 - 53 Вестергор.

Вердер - Відвальд, Гебре Селассі, Лукім'я, Вестергор, Гарсія, Баргфреде, Фрітц, Гарсія (Кроос, 77), Юнузович (Гальвес, 86), Юханнссон (Бартельс, 70), Уджа.

Вилучення: Джака (87).

Зараз ви читаєте новину «Перша перемога Скрипника в сезоні: результати 3-го туру бундесліги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua