неділя, 25 січня 2015 11:41

"Мілан" у матчі з "Лаціо" повторив антирекорд 1941 року

"Мілан" програв "Лаціо" в матчі 20-го туру італійської Серії А. Зустріч, що проходила в Римі на стадіоні "Олімпіко", завершилася з рахунком 3:1.

Безвиграшна серія россонері становить п'ять матчів. Відзначимо, що в новому році "Мілан" не зміг виграти вже в чотирьох матчах. Востаннє таке було з командою в 1941 році.

На 4-й хвилині Жеремі Менез відкрив рахунок. На початку другого тайму Марко Пароло провів гол у відповідь. На 51-й хвилині Мирослав Клозе вивів господарів вперед. На 81-й хвилині Пароло оформив дубль.

Після 20 турів чемпіонату Італії "Лаціо" займає третє місце в турнірній таблиці, маючи в своєму активі 34 очки. "Мілан", який набрав 26 балів, знаходиться на дев'ятому рядку.

Італія - Серія А. 20-й тур

Лаціо (Рим) - Мілан (Мілан) - 3:1

Голи: Менез, 4 (0:1); Пароло, 47 (1:1); Клозе, 51 (2:1); Пароло, 81 (3:1).

Попередження: Раду, 2; Білья, 35; Катальді, 39; Маурі, 90 + 2 - Алекс, 3; Поли, 10; Армеро, 43.

Вилучення: немає - Мексес, 90+1.

Зараз ви читаєте новину «"Мілан" у матчі з "Лаціо" повторив антирекорд 1941 року». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua