середа, 22 жовтня 2014 11:21

Матч "Шахтаря" з БАТЕ зупинили на три хвилини через расизм

shakhtar.com

На 85-й хвилині матчу групового етапу Ліги чемпіонів між білоруським БАТЕ і донецьким "Шахтарем", який проходив у Борисові, арбітр зустрічі Іван Бебек перервав гру на три хвилини через расистські вигуки уболівальників господарів. Про це повідомляє білоруський портал sport.tut.by.

Диктор стадіону "Борисов Арена", на якому проходив матч, оголосив, що якщо расистські вигуки не припиняться - зустріч буде зупинена. Через три хвилини гра поновилася. Очікується, що інцидент може бути розглянутий Союзом європейських футбольних асоціацій (УЄФА) з винесенням санкцій на адресу БАТЕ.

Зустріч завершилася з рахунком 7:0 на користь української команди. У складі донецького "Шахтаря" п'ять м'ячів забив Луїс Адріано, повторивши досягнення Ліонеля Мессі за кількістю голів в одній зустрічі.

Зараз ви читаєте новину «Матч "Шахтаря" з БАТЕ зупинили на три хвилини через расизм». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua