пʼятниця, 18 березня 2016 17:47

"Краще б ми програли з рахунком 0:5" - гравець "Ювентуса" про матч з "Баварією"

Поль Погба. Фото: football.ua

Французький півзахисник "Ювентуса" Поль Погба дуже розчарований поразкою команди від "Баварії" в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, туринці програли з рахунком 2:4.

Нагадаємо, перший матч в Турині закінчився з рахунком 2:2. А в матчі-відповіді на "Альянц-Арена" в Мюнхені, італійська команда вела з рахунком 2:0 до 73-ї хвилини, коли забив Левандовський. На 90+1 Томас Мюллер зрівняв рахунок і перевів поєдинок в овертайм, де туринці пропустили ще двічі і вилетіли з розіграшу Ліги чемпіонів.

"Нам краще було б поступитися з рахунком 0:5, ніж програти в подібному стилі 2:4. Це дійсно дуже болісна поразка", - почав Поль Погба.

"Наша команда сама віддала матч "Баварії". Так, мюнхенці - дуже сильний опонент, найкраща, або одна з найкращих команд Європи, але наші помилки були доленосними", - резюмував французький хавбек.

Нагадаємо, суперником "Баварії" у чвертьфіналі буде португальська "Бенфіка".

Зараз ви читаєте новину «"Краще б ми програли з рахунком 0:5" - гравець "Ювентуса" про матч з "Баварією"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua