понеділок, 17 жовтня 2016 12:25

Команди Кравця і Зозулі розгромно програли грандам: результати 8-го туру чемпіонату Іспанії

В Іспанії відбулися матчі 8-го туру ла ліги.

Ліонель Мессі повернувся після травми, отриманої близько місяця тому, і за 3 хв на полі забив гол, а "Барса" розгромила "Депортиво" (4:0).

Команди українців у прімері зазнали великих розгромів. "Гранада" Артема Кравця відкрила рахунок у матчі проти "Атлетико", але пропустила у свої ворота 7 голів (1:7). Хет-трик і два асисти оформив Феррейра Карраско. Сам Артем вийшов на заміну на 75-й хв за 1:4.

Роман Зозуля вперше провів на полі цілий тайм за "Бетіс". Пойєт випустив українця на заміну одразу після перерви. Правда, на той час "Бетіс" "горів" "Реалу" 0:4, і в підсумку поступився 1:6.

"Малага" зіграла внічию з "Алавесом" без українського воротаря Дениса Бойка. Гра завершилася з рахунком 1:1.

Чемпіонат Іспанії

8-й тур

"Лас-Пальмас" - "Еспаньол" 0:0 (0:0, 0:0)

"Леганес" - "Севілья" 2:3 (0:1, 2:2)

Голи: 0:1 - 25 Васкес, 0:2 - 58 Насрі, 1:2 - 67 Тімор, 2:2 - 69 Шимановський, 2:3 - 85 Сарабія.

"Барселона" - "Депортиво" 4:0 (3:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 21 Рафінья, 2:0 - 36 Рафінья, 3:0 - 43 Суарес, 4:0 - 58 Мессі.

"Атлетико" - "Гранада" 7:1 (2:1, 5:0)

Голи: 0:1 - 18 Куенка, 1:1 - 34 Феррейра Карраско, 2:1 - 45 Феррейра Карраско, 3:1 - 61 Феррейра Карраско, 4:1 - 63 Гайтан, 5:1 - 81 Гайтан, 6:1 - 85 Корреа, 7:1 - 87 Тіагу.

"Бетіс" - "Реал Мадрид" 1:6 (0:4, 1:2)

Голи: 0:1 - 4 Варан, 0:2 - 31 Бензема, 0:3 - 39 Марсело, 0:4 - 45 Іско, 1:4 - 55 Сехудо, 1:5 - 62 Іско, 1:6 - 78 Роналду .

"Алавес" - "Малага" 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - 9 Дейверсон, 1:1 - 85 Росалес.

"Атлетик" - "Реал Сосьєдад" 3:2 (0:1, 3:1)

Голи: 0:1 - 16 Сурутуса, 1:1 - 51 Муніаїн, 2:1 - 60 Адуріс, 3:1 - 72 Іньякі Вільямс, 3:2 - 83 Мартінес.

"Спортинг Хіхон" - "Валенсія" 1:2 (1:1, 0:1)

Голи: 0:1 - 7 Суарес, 1:1 - 41 Кастро, 1:2 - 65 Суарес.

"Вільярреал" - "Сельта" 5:0 (3:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 8 Соріано, 2:0 - 12 Соріано, 3:0 - 38 Бакамбу, 4:0 - 48, автогол Васс, 5:0 - 90 Трігерос.

"Ейбар - Осасуна"

17 жовтня, 21.45

Зараз ви читаєте новину «Команди Кравця і Зозулі розгромно програли грандам: результати 8-го туру чемпіонату Іспанії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua