четвер, 16 травня 2013 04:08

Іванович прийшов за призом найкращому гравцю фіналу Ліги Європи з прапором Сербії

Іванович приніс "Челсі" перемогу на 93-й хвилині матчу ФОТО: sovsport.ru

Автор переможного м'яча у фіналі Ліги Європи Браніслав Іванович був визнаний найкращим гравцем матчу. Сербський захисник забив гол на 93-й хвилині зустрічі "Бенфіка" - "Челсі". Рахунок після цього став 2:1 на користь "синіх".

Нагороду гравця матчу Іванович отримав на післяматчевій прес-конференції. Браніслав прийшов до журналістів ніби щойно з поля — у бутсах і повній екіпіровці. На шиї у футболіста висіла золота медаль, а пояс загорнутий у прапор Сербії.

"Ми заслужили цю перемогу, - сказав футболіст. - Забитий гол — це один з найкращих моментів у моїй кар'єрі. Це мрія кожного футболіста — забити на останніх хвилинах і принести команді титул.

На цю перемогу важко працювала вся команда. У нас були кадрові проблеми — через травми не грали деякі наші гравці.

Коли виграєш один трофей, то відразу хочеш завоювати наступний. Цього сезону нам не все вдавалося, але сьогодні ми можемо посвяткувати," - зазначив герой матчу, чиє прізвище за межами стадіону скандували радісні фани "Челсі".

Іванович ще кілька секунд позував для фотографів з призом, а потім передав естафету у спілкуванні наставнику "Челсі" Рафаелю Бенітесу. Коуч обняв футболіста і Браніслав під оплески журналістів залишив зал для прес-конференцій.

Зараз ви читаєте новину «Іванович прийшов за призом найкращому гравцю фіналу Ліги Європи з прапором Сербії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua