четвер, 16 травня 2013 00:06

"Челсі" виграв Лігу Європи на останніх секундах основного часу

"Челсі" вперше виграв Лігу Європи. Фото: championat.com

У столиці Нідерландів на стадіоні "Амстердам Арена" завершився фінальний матч Ліги Європи. "Челсі" переміг "Бенфіку" з рахунком 2:1.

Рахунок сині відкрили на 59-й хвилині зусиллями Фернандо Торреса. Потім португальська команда зрівняла рахунок, коли Оскар Кардосо реалізував пенальті. Все йшло до додаткового часу, але на третій доданій хвилині точний удар Браніслава Івановича приніс синім історичну перемогу.

Відзначимо, що "Челсі" вперше у своїй історії завоював даний трофей.

Ліга Європи

Фінал

Бенфіка (Лісабон, Португалія) - Челсі (Лондон, Англія) - 1:2

Голи: Торрес, 60 (0:1); Кардосо, 68 (1:1, пен); Іванович, 90 +3 (1:2).

Попередження: Гарай, 45+1; Луїзао, 61 - Оскар, 14.

Бенфіка: Артур, Алмейда, Гарай (Жардел, 78), Луїзао, Мельгарехо (Джон, 66), Перес, Матіч, Сальвіо, Родріго (Ліма, 66), Гайтан, Кардосо

Челсі: Чех, Аспілікуета, Іванович, Кехілл, Коул, Давід Луїс, Рамірес, Оскар, Лемпард, Мата, Торрес

Попередження: Гарай, Луїзао - Оскар

Зараз ви читаєте новину «"Челсі" виграв Лігу Європи на останніх секундах основного часу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua