пʼятниця, 05 квітня 2013 08:07

Ліга Європи. "Тоттенхем" зіграв внічию з "Базелем", "Челсі" вдома переміг "Рубін"

Фернандо Торрес оформив дубль у матчі з "Рубіном" ФОТО: Reuters

У четвер, 4 квітня, відбулися перші матчі ? фіналу Ліги Європи. Казанський "Рубін" програв лондонському "Челсі". Як повідомляє офіційний сайт УЄФА, зустріч, що відбулася на лондонському стадіоні "Стемфорд Брідж", завершилася з рахунком 3:1 на користь господарів.

"Челсі" відкрив рахунок вже на 16-й хвилині після після голу Фернандо Торреса, а на 32-й хвилині Віктор Мозес подвоїв перевагу господарів. За чотири хвилини до перерви Бібрас Натхо відіграв один м'яч, реалізувавши пенальті. Підсумковий рахунок на 70-й хвилині встановив Торрес, який оформив, таким чином, дубль.

Крім зустрічі "Челсі" - "Рубін" ввечері в четвер відбулися ще три матчі 1/4 фіналу Ліги Європи. "Бенфіка" вдома обіграла "Ньюкасл" (3:1), а турецький "Фенербахче" - італійський "Лаціо" (2:0). "Тоттенхем" і "Базель" в Лондоні зіграли внічию 2:2.

Матчі-відповіді Ліги Європи пройдуть 11 квітня, повідомляє "Лента".

Ліга Європи

1/4 фіналу

Перші матчі

Тоттенхем Англія - Базель Швейцарія 2:2 (1:2, 1:0)

Голи: 0:1 - 30 Штокер, 0:2 - 34 Ф. Фрай, 1:2 - 40 Адебайор, 2:2 - 58 Сігурдссон.

Тоттенхем - Фрідель, Нотон, Галлас, Вертонген, Ассу-Екотто (М. Доусон, 58), Дембеле, Паркер, Леннон (Сігурдссон, 24), Бейл, Холтбі (Демпсі, 63), Адебайор.

Бенфіка Португалія - Ньюкасл Англія 3:1 (1:1, 2:0)

Голи: 0:1 - 13 Сіссе, 1:1 - 25 Родріго, 2:1 - 65 Ліма, 3:1 - 71, пенальті Кардосо.

Фенербахче Туреччина - Лаціо Італія 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 78, пенальті Вебо, 2:0 - 90 Кюйт.

Вилучення: Оназі, 47 (Лаціо).

Челсі Англія - Рубін Росія 3:1 (2:1, 1:0)

Голи: 1:0 - 16 Торрес, 2:0 - 32 Мозес, 2:1 - 41, пенальті Натхо, 3:1 - 70 Торрес.

Челсі - Чех, Аспілікуета, Террі, Давід Луїз, Бертран, Лемпард, Рамірес, Мозес (Е. Азар, 65), Мата (Оскар, 78), Бенаюн (Марін, 82), Торрес.

Зараз ви читаєте новину «Ліга Європи. "Тоттенхем" зіграв внічию з "Базелем", "Челсі" вдома переміг "Рубін"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua