четвер, 28 лютого 2013 18:37

Холменколлен. Дериземля виборов "бронзу" у спринті

Андрій Дериземля пройшов вогневі рубежі без втрат ФОТО: sports.ru

Сьогодні, 28 лютого, у Холменколлені (Норвегія) стартував сьомий етап Кубка світу з біатлону. Програму етапу відкрила чоловіча спринтерська гонка на 10 км з двома вогневими рубежами. На старт гонки вийшли 95 біатлоністів.

Українець Андрій Дериземля став бронзовим призером, пройшовши вогневі рубежі без втрат. За кілометр до фінішу Андрій йшов лідером, але трохи не вистачило швидкості і він фінішував з відставанням від першого місця у 7,7 секунди.

Переміг норвежець Тар'єю Бьо, який з чистою стрільбою вирвав 0,1 секунди у француза Мартена Фуркада, який допустив два промахи. Дериземля програв переможцеві 7,7 секунди.

Олександр Біланенко з одним промахом фінішував 36-м. Дебютант збірної України Дмитро Русинов, також промахнувся один раз і зайняв 54-е місце. Дмитро Підручний - 73-й. Сергій Седнєв не стартував.

Дуже вдало виступили дебютанти збірної Росії - юніори Олександр Логінов і Максим Цвєтков, які відстрілявшись на "нуль" фінішували п'ятим і восьмим.