субота, 01 жовтня 2016 16:34

"Гранада" не змогла виграти сьомий матч поспіль, Кравець зіграв трохи більше 10 хвилин

Артем Кравець. Фото: ideal.es

В іспанській Примері завершився матч 7-го туру між "Гранадою" і "Леганес". Господарі не могли виграти протягом шести зустрічей поспіль. У сьомому матчі удача від них знову відвернулася: гра завершилася мінімальною перемогою гостей, 1:0.

На перерву команди пішли так і не відкривши рахунок. Доля матчу була вирішена під завісу зустрічі. На 76-й хвилині Олександр Шимановський після передачі Роберта Ібаньєса, який вийшов на заміну приніс "Леганесу" перемогу - 1:0.

Український форвард "Гранади" Артем Кравець вийшов на заміну на 79-й хвилині.

Після семи турів "Гранада" займає в чемпіонаті Іспанії 20-е місце, а "Леганес" розташувався на дев'ятому рядку.

Іспанія - Примера. 7-й тур

Гранада (Гранада) - Леганес (Леганес) - 0:1

Голи: Шимановський, 76 (0:1).

Попередження: Понсе, 53 - немає.

Нагадаємо, раніше "Бетіс" Романа Зозулі на виїзді поступився "Реал Сосьєдаду".

Зараз ви читаєте новину «"Гранада" не змогла виграти сьомий матч поспіль, Кравець зіграв трохи більше 10 хвилин». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua