четвер, 23 жовтня 2014 21:59

"Ех, б...ка Данія": "Динамо" сенсаційно програло "Ольборгу" в День народження Ярмоленка

Ярмоленко в Данії залишився без подарунка. Фото: sport-xl.org

В рамках третього туру групового етапу Ліги Європи київське "Динамо" програло в гостях данському "Ольборгу" - 3:0. На передматчевій прес-конференції тренер данців заявив, що і нічия з киянами була б прекрасним результатом.

Перший тайм пройшов під диктовку гостей. Динамівці мали кілька забійних моментів, в яких або воротар рятував команду, або стійка воріт. Дуже старався Ярмоленко, якому цього дня виповнилося 25 років. А ось "Ольборг" не показав нічого особливого, але зміг скористатися двома грубими помилками киян в обороні і забити два голи. Особливо "відзначився" в захисті Драгович.

У другій половині зустрічі "Динамо" зіграло ще слабше. Флангові передачі киян, якими українці раз за разом намагалися загострити ситуацію в штрафний, без праці розбиралися данськими захисниками. За 45 хвилин підопічні Реброва не змогли створити жодного по-справжньому небезпечного моменту. Замість цього пропустили на останніх хвилинах.

Відзначимо, що в паралельному матчі групи J "Стяуа" обіграло "Ріу Аве". Після цього у трьох команд стало по 6 очок. "Динамо" через кращу різницю м'ячів залишилося на другій сходинці таблиці. В четвертому турі (6 листопада) "Динамо" знову битиметься з "Ольборгом", але вже в Києві.

"Ольборг" - "Динамо Київ" (Київ) - 3: 0 (2:0)

Голи: Еневолдсен 11 - 1: 0, Томсен 39 - 2: 0, Томсен 90 - 3: 0

"Ольборг": Ларсен, Петерсен, Гортер, Теландер, Еневолдсен (Фредеріксен 86), Вюрц (Аугустінуссен 83), Рісгор, Томсен, Брун, Хеленіус (Якобсен Андерс 70), Далсгор

\ "Динамо": Рибка, Данило, Драгович, Віда, Бурда, Сидорчук, Рибалка (Велозу 46), Беланда (Теодорчик 67), Ленс (Гусєв 76), Ярмоленко, Кравець
Попередження: Вюрц 54, Теландер 77 - Бурда 57, Беланда 65, Данило 88

Зараз ви читаєте новину «"Ех, б...ка Данія": "Динамо" сенсаційно програло "Ольборгу" в День народження Ярмоленка». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua