субота, 02 серпня 2014 19:14

Два пенальті, три голи: "Динамо" обіграло "Металіст" у Харкові

Ярмоленко забив "Металісту" з пенальті. Фото: fcdynamo.kiev.ua

Київське "Динамо" обіграло в Харкові "Металіст" у матчі 2-го туру Прем'єр-ліги України - 2:1.

Матч розпочався з хвилини мовчання в пам'ять про Валентина Белькевича, який раптово помер напередодні. Гості активно розпочали гру і незабаром зуміли відкрити рахунок. Кравець зумів на вістрі закрити простріл у воротарський, завершивши стрімку атаку "Динамо".

Після цього кияни стали частіше виманювати господарів на свою половину поля, отримуючи простір для швидких контратак. В одному з епізодів Ярмоленко прорвався в штрафний і впав, зіткнувшись з воротарем "Металіста". Арбітр призначив спірний пенальті, який чітко реалізував сам Ярмоленко.

Після перерви харків'яни спробували переламати хід гри. Їм навіть вдалося відквитати один м'яч після призначення неоднозначного пенальті. Шовковський вгадав кут, але не встиг дотягнутися до м'яча після удару Шав'єра.

Завершувався матч у вкрай нервовій атмосфері. За друге попередження достроково залишив поле півзахисник киян Рибалка. Однак гості зуміли втримати переможний рахунок.

Україна - Прем'єр-ліга. 2-й тур

Металіст (Харків) - Динамо К (Київ) - 1:2

Голи: Кравець, 14 (0:1); Ярмоленко, 44 (0:2, пен); Шав'єр, 60 (1:2, пен).

Попередження: Вільягра, 85 - Рибалка, 28; Шовковський, 59; Беланда, 68; Гармаш, 79.

Вилучення: немає - Рибалка, 85.

Зараз ви читаєте новину «Два пенальті, три голи: "Динамо" обіграло "Металіст" у Харкові». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua