середа, 06 серпня 2014 23:05

"Дніпро" вилетів з Ліги чемпіонів

fcdnipro.ua

Дніпропетровський "Дніпро" програв матч-відповідь третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів данському "Копенгагену" - 0:2. Тепер підопічні Мирона Маркевича продовжать боротьбу в Лізі Європи, повідомляє "Сегодня".

"Копенгаген" з перших хвилин заволодів ініціативою, що вилилося в гол вже на 9-й хвилині, проте суддя зафіксував у цьому епізоді офсайд.

Господарі поля не стали турбуватися і продовжили нагнітати обстановку біля воріт Бойка. Одна з таких атак і привела до гола - Політило обрізався в центрі поля, відразу ж пішов пас на фланг, а звідти точний простріл у штрафний майданчик "дніпрян", звідки Корнеліус розстріляв ворота Бойка.

Другий тайм пройшов за схожим сценарієм. Тільки на цього разу господарі забили на початку тайму. Кадрії пройшов майже від центру поля, обіграв Федецького на лінії штрафної площі і точно пробив низом у дальній кут воріт.

Всі спроби "Дніпра" зрівняти результат не принесли успіху. Більш того, господарі поля мали декілька моментів, щоб збільшити свою перевагу.

Суперник українського клубу у кваліфікації Ліги Європи визначиться у п'ятницю, 8 серпня.

Ліга чемпіонів

3-й кваліфікаційний раунд

Матч-відповідь

Копенгаген Данія - Дніпро Україна 2: 0 (1: 0, 1: 0)

Голи: 1: 0 - 36 Корнеліус, 2: 0 - 52 Кадрії.

Копенгаген - Андерсен, Амарті, Бенгтссон, Нільссон, Йоргенсен, Хоглі, Ділейні (Антонссон, 90), Йоргенсен, Кадрії (Туту, 70), Аванкво, Корнеліус.

Дніпро -Бойко, Дуглас, Польовий, Мазух, Федецький (Гама, 75), Лео Матос, Канкава, Бартулович (Селезньов, 46), Коноплянка, Політило, Матеус (Калинич, 54).

Попередження: Нільссон (20), Коноплянка (40), Амарт'я (72), Корнеліус (86), Йоргенсен (87).

Зараз ви читаєте новину «"Дніпро" вилетів з Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua