неділя, 30 березня 2014 19:30

"Дніпро" вдома обіграв київське "Динамо"

"Дніпро " у центральному матчі 23-го туру української Прем'єр-ліги вдома впевнено обіграв київське "Динамо" - 2:0.

Першим тайм ознаменувався зіткненням Гусєва і Бойко. Динамівець знепритомнів і на швидкій був відправлений до лікарні. У "Динамо " було декілька небезпечних моментів, але гравці часто потрапляли в офсайд, через що забитий гол Ярмоленко Можаровський скасував .

До кінця тайму ініціатива перейшла в господарям. Ленс, який вийшов на заміну, не вписався в гру. Гості ніяк не могли вийти з оборони: відбір м'яча , одна-дві короткі передачі і довга в нікуди. Гол у роздягальню від Матеуса був логічним завершенням тайму.

У другій половині після помилки Драгович динамівці пропустили другий м'яч. Після чого "Дніпро" всією командою сіл в оборону. Кінцівка матчу пройшла в безрезультатних атаках київського клубу.

Після цієї перемоги " Дніпро " зрівнявся за очками з лідируючим "Шахтарем" , який в 19.30 почне свій матч з "Металістом". "Динамо " на два очки відстає від лідируючого дуету .

"Дніпро" ( Дніпропетровськ) - " Динамо Київ" ( Київ) - 2:0 ( 1:0)

Голи: Матеус 45 - 1:0 , Матеус 58 - 2:0

"Дніпро" : Бойко , Стрініч , Мазух , Дуглас , Федецький , Канкава , Джуліано ( Кулаков 90) , Ротань , Коноплянка ( Чеберячко 86 ) , Зозуля (Селезньов 90 ) , Матеус

"Динамо" : Рибка , Данило , Віда , Драгович , Макаренко , Вукоєвич ( Мбокані 62 ) , Велозу , Гармаш , Гусєв ( Ленс 25 ) , Ярмоленко , Ідейє

Попередження: Гармаш 27 , Данило 66 , Стрініч 72 , Зозуля 90 , Бойко 90

Зараз ви читаєте новину «"Дніпро" вдома обіграв київське "Динамо"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua