субота, 18 жовтня 2014 22:12

"Динамо" розгромило "Говерлу"

fcdynamo.kiev.ua

У матчі дев'ятого туру чемпіонату України "Динамо" розгромило "Говерлу". Поєдинок в суботу в Ужгороді завершився з рахунком 4:0 на користь команди Сергія Реброва.

На 12-й хвилині Артем Кравець відкрив рахунок у матчі. Гол зробили його партнери: Ярмоленко з-за меж штрафного майданчика віддав низом на Сидорчука, той не став бити сам і віддав на Кравця, який і відправив м'яч у вже порожні ворота.

Цей гол дозволив Кравцю вийти на чисте перше місце в списку бомбардирів чемпіонату - у Артема 6 м'ячів, по 5 - у Гладкого, Бруно Гами, Ярмоленка та Хав'єра.

Наприкінці першого тайму асистент Кравця Сергій Сидорчук забив сам: точний ударом в кут з лінії штрафного майданчика. Для нього цей гол став дебютним у чемпіонаті.

Другий тайм розпочався голом Джермейна Ленса, а на 79-й хвилині Ярмоленко впав у штрафному суперника і заробив спірний 11-метровий, який точним сильним ударом реалізував Олег Гусєв.

Підсумок матчу - 4:0 і "Динамо" набрало 23 очки, у "Говерли" залишилося 4 бала, повідомляє "Сегодня".

Прем'єр-ліга

9-й тур

Говерла - Динамо 0:4 (0:2, 0:2)

Голи: 0:1 - 12 Кравець, 0:2 - 43 Сидорчук, 0:3 - 46 Ленс, 0:4 - 80, пенальті Гусєв.

Говерла - Бабенко, Качараба, Тудос, Хомин (Акакпо, 54), Глушицький, Герасимюк, Полянський (Райчевіч, 67), Трухін, Шацьких, Бурдужан, Степанюк (Вечурко, 77).

Динамо - Шовковський, Віда, Драгович, Даніло, Велозу, Беланда (Безус, 58), Сидорчук, Ленс (Гусєв, 59), Рибалка, Ярмоленко, Кравець (Теодорчик, 71).

Попередження: Ленс (56), Акакпо (79).

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" розгромило "Говерлу"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua