субота, 15 жовтня 2016 21:39

"Чорноморець" вирвав нічию в "Динамо"

Київське "Динамо" не змогло скористатися осічкою "Шахтаря" і скоротити відставання в турнірній таблиці. У матчі 11-го туру української прем'єр-ліги команда Сергія Реброва на виїзді зіграла внічию з "Чорноморцем" - 1:1.

Кияни відкрили рахунок на 30-й хвилині: Сидорчук ударом головою влучив у хрестовину воріт "моряків", а найкращий бомбардир нинішнього чемпіонату Жуніор Мораес (шість голів) підхопив м'яч і відправив його в уже порожні ворота.

Здавалося, матч так і завершиться. Однак на четвертій доданій хвилині "Чорноморець" зрівняв рахунок. Після навісу з флангу захисник киян Євген Хачеріді головою зрізав м'яч у свої ворота.

Після цього матчу в активі "Динамо" стало 22 очки (третє місце), а у "Чорноморця" - 17 очок (четверте місце).

Додамо, що у середу кияни зіграють у Лізі чемпіонів проти португальської "Бенфіки".

Чорноморець - Динамо 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - 30 Мораес, 1:1 - 90, автогол Хачеріді.

Чорноморець - Боровик, Люлька, Мартиненко, Хочолава, Ковалець (Третьяков, 68), Данченко, Смирнов, Коркішко, Філімонов, Татарков (Кабаєв, 46), Хобленко (Барилко, 74).

Динамо - Рудько, Макаренко, Віда, Даніло Сілва, Хачеріді, Федорчук (Корзун, 76), Сидорчук, Громов (Гусєв, 64), Рибалка, Ярмоленко, Мораес (Бесєдін, 87).

Попередження: Люлька (22), Хачеріді (24), Коркішко (38), Мартиненко (53), Філімонов (78), Сидорчук (81).

Зараз ви читаєте новину «"Чорноморець" вирвав нічию в "Динамо"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua