Ексклюзивы
понедельник, 08 сентября 2014 15:18
Микола Рябчук
Микола Рябчук
Микола Рябчук

Неправильні українці

Серед добре нам знаних пригод ведмедика Вінні-Пуха є розкішна історія про його спробу поласувати медом лісових бджіл. Бджолам ця затія не дуже сподобалася, що й спонукало його врешті до висновку: бджоли, які кусаються, — "неправильні" і роблять вони, звісно, "неправильний мед".

Ця історія пригадалась мені у зв'язку з недавніми одкровеннями головного кремлівського ідеолога Алєксандра Дуґіна.

— Украину, — заявив він, — надо очистить от идиотов. Геноцид кретинов напрашивается сам собой. Я не верю, что это украинцы. Украинцы — прекрасный славянский народ. А это — какая-то появившаяся из канализационных люков раса ублюдков.

Інакше кажучи, українці, які влаштовують євромайдани, голосують за незалежність і відправляють додому російських десантників у цинкових домовинах, — "неправильні". А "правильні" — ті, що покірно себе називають хохлами, витанцьовують гопака і втішають російське вухо кумедним суржиком.

Московити вигадали собі цих "правильних" українців ще задовго до Дуґіна й доклали чимало зусиль, аби достосувати реальність до власної вигадки. Там, де не допомагали емські укази, — влаштовували Голодомор, де сьогодні замало найманців, — посилають регулярні війська. А проте очистити Україну від українців ніяк не вдається. І омріяний "прекрасний слов'янський народ", поспіль складений із Тарапуньок, Сердючок та Колєсніченків, хоч плач не з'являється.

Є справді від чого впасти в істерику й відкрити каналізаційні люки власної підсвідомості.

Алєксандр Дуґін не повів нам нічого нового про українців, бо ж про їхні "правильні" й "неправильні" різновиди ми давно знаємо. Зате трохи поглибив наше уявлення про "правильних" і "неправильних" росіян. Різниця між ними — як між Алєксандром Дуґіним та Вінні-Пухом.

Сейчас вы читаете новость «Неправильні українці». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

Оставлять комментарии могут лишь авторизированные пользователи

Погода