пятница, 27 мая 2016 12:30

Савченко к Путину: "Сдохнешь все равно"

Савченко к Путину: "Сдохнешь все равно"
фото: Gazeta.ua

Надежда Савченко посоветовала президенту России Владимиру Путину прожить достойно свою жизнь.

Об этом она сказала на пресс-конференции в Киеве.

"Отстань от Украины. От каждой страны, в которую ты вцепился. Оставь себе свое царство. Не мучай своих людей, не издевайся над россиянами. Жизнь два раза не проживешь. Сдохнешь все равно. Поэтому живи достойно, как человек. И дай жить другим" , - сказала Савченко.

Депутат отметила, что воспринимает российского президента как гниду.

"Я Путина вижу как гниду. Еще не могу оценить его как политика. Он человек не слабый. Это сразу понятно, но нечего бояться. Надо понимать, с кем имеешь дело", - добавила Савченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Савченко анонсировала создание международного комитета

Как сообщалось, народный депутат Надежда Савченко дает свою первую пресс-конференцию во дворце "Украина" в Киеве. Смотреть онлайн можно здесь.

Она не скрывает своих президентских амбиций и намерена уже во вторник, 31 мая, выйти на работу в Верховную Раду.

Сейчас вы читаете новость «Савченко к Путину: "Сдохнешь все равно"». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

32

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

29.05.2016 11:58:38Николай Никитенко77.123.219.--
  • 1+
  • 2-
  • Відповісти

Дура тупая! На большее она не способна.

29.05.2016 12:40:06Karlson94.158.82.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
Николай Никитенко,

А на що ти,нікчема здатен.Підставляти саій рот під кавуазський юх як це робив твій батько?:)

29.05.2016 09:42:13Karlson94.158.82.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Olex,

В мене жінка родом з села на Київщині.Забрали її сусіда 30 відсотків зору на одне око і 70 на друге,він сирота і нема кому за нього заступитися.Воєнкомам треба було виконати план мобілізації..

29.05.2016 08:47:35Karlson94.158.82.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти
Olex,

Я не кажу ,що селяни чимось гірше місцян,я веду до того,що селяни майже всі україномовні,не доїхов каток русифікації туди.

29.05.2016 00:57:48Karlson94.158.82.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
Olex,

Абсолютна неточність...Зараз гребуть по селам кривих сліпих і калік,тих в кого немає грошей сховатися.Будемо відверті...патріотизм вбила влада,замість добровольців набирають людей з сіл ,в містах люди добровільно вже не йдуть бо не бачать цілей цього сидіння в окопах в ролі мішені.Я Вам пишу так як є.

29.05.2016 00:11:23Karlson94.158.82.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
Olex,

Звідки у вас такі дані хто з загиблих був російськомовним.,як ми навіть не знаєм точнумкількість загиблих..Нещодавно читав аналітичну статтю на ресурсі Апостроф яка спираїться на інформауію Міжнародного інститута стратегічних досліджень.Всіх цифр не пам'ятаю але запам'яталось що за 2 роки війни Україна втратила 500 танків,у Росії втрати в БТРах склали близько 1000 штук,ми не згаємо всієї правди,тим більше хто з загиблих на якій мові спілкувався.Якщо цікаво то кину посилання,тільки не зараз,я з мобільного.

28.05.2016 23:32:01Karlson94.158.82.--
  • 2+
  • 1-
  • Відповісти
Olex,

Насамперед рашисти вбивають громадян України,без різниці якої вони національності,кров в усих червона і боляче всім однаково і рідні плачуть за вбитими без різниці на які мові хто розмовляв.Звичайно виною цьому російський нацизм з ідеологією руського міра.

28.05.2016 23:16:16Karlson94.158.82.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
ГринЩавель,

Під тиском здалося Пуйло ,і де ж розхвалена принциповість Карлика:)

28.05.2016 23:11:13Karlson94.158.82.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти
Olex,

Нема різниці російськомовних вбивають чи україномовних.Путін військовий злочинець і це буде доведено а міжнародних судах в майбутньому.А скільки біженців остались без криші над годовою.

28.05.2016 16:07:50prokhor168.235.206.--
  • 0+
  • 3-
  • Відповісти

люди, вы мне скажите как всевышний позвлит существовать государству, которое убийцам звание героя присваивает?!

28.05.2016 23:07:25Karlson94.158.82.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти
prokhor,

Ну ти і дурбаль!!!Військовий захищаючий свою країну і виконуючий наказ не може бути вбивцею.Вбивці кремляді,які організовали цю авантюру,решулярна російська армія(агресор)та проросійські бойовики які стоять поза законом!

28.05.2016 17:32:58Святослав Revenant159.224.120.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти
prokhor,

Це ти про "вялікую парашу"? Самі дивуємося;)

28.05.2016 17:18:50Zandercatcher.94.45.65.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти
prokhor,

Вот и я думаю как Всевышний позволяет существовать государству в котором его Герой убил своего первого кацапа в 16 лет?Вы ведь о рашке вещаете,не так ли?

28.05.2016 08:53:09АМЕРИКОСС77.123.53.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

не поспоришь, Надя нагнулу всю смехдержаву:)

Голосов: 8759
Голосование "Умная милитаризация" от Минобороны
  • Госслужащих нужно брать на работу только после военной подготовки
  • Это должно быть одним из требований и для баллотирования в органы местного самоуправления, парламент и суды
  • Для госслужащих военная подготовка не должна быть обязательной
  • Мне все равно
Просмотреть