четверг, 22 ноября 2012 09:52

Оппозиция захотела председательствовать в подготовке к работе следующей Рады

Оппозиция захотела председательствовать в подготовке к работе следующей Рады
Ведется подготовка к работе следующей Верховной Рады. Фото: wikipedia.org

Спикер Верховной Рады Владимир Литвин объявил перерыв в заседании рабочей группы по подготовке работы парламента следующего созыва.

Как передает корреспондент Gazeta.ua, перед тем лидеры оппозиционных партий попросили о перерыве, чтобы ознакомиться с материалами, которые были розданы только перед началом заседания.

По словам руководителя фракции БЮТ-"Батькивщина" Андрея Кожемякина, определенные положения требуют обсуждения.

Представитель "Свободы" Руслан Кушовинский предложил отдать право председательства в рабочей группе оппозиции.

"Тогда вся острота вопроса будет снята, и это будет соответствовать духу Конституции", - отметил он.

Отметим, что журналистов все же допустили на заседание.

Спікер Верховної Ради Володимир Литвин оголосив перерву в засіданні робочої групи з підготовки роботи парламенту наступного скликання.

 

Як передає кореспондент Gazeta.ua, перед тим лідери опозиційних партії попросили про перерву, щоб ознайомитися з матеріалами, які були роздані лише перед початком засідання.

 

За словами керівника фракції БЮТ-"Батьківщина" Андрія Кожем'якіна, певні положення потребують обговорення.

 

Представник "Свободи" Руслан Кушовинський запропонував віддати право головування у робочій групі опозиції.

 

"Тоді вся гострота питання буде знята, і це відповідатиме духу Конституції", - зазначив він.

 

Зазначимо, що журналістів все ж допустили на засідання.

Сейчас вы читаете новость «Оппозиция захотела председательствовать в подготовке к работе следующей Рады». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

6

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

05.06.2010 18:37:43Валік77.91.128.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Сьогодні проїжджав там. Фура так і стояла. При тому, вона була завантажена під самий верх. ЇЇ просто нереально було втримати на дорозі в такій ситуації...
05.06.2010 13:05:24Олег95.134.195.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Добре що ніхто не загинув. А дебіла з рава варто було дістати і добре відмастити прямо на місці. списали б на травми під час аварії. бидлота.
04.06.2010 15:06:03Микола77.91.128.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Я взагалі перед фурами стараюсь не їхати або біля них. треба бути самогубцем, щоб з ними гратись на дорозі
04.06.2010 15:03:19р77.91.128.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Я просто ху.. з людей, які підрізають 20-ти тонну махіну і думають, що вона може раптово знизити швидкість. Так само думаю і про пішоходів, які кидаються під фури на повному ходу, як під легкові. Це ж наче поїзд зупинити. Якби водій на фурі не гальмував, то по фотографіях вже не здогадалися б що це був за автомобіль... Він би просто підім яв її під себе і посунув. Так на Дачній минулого року легкову фура майже сто метрів просунула
04.06.2010 15:03:14дима77.123.25.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Смуг там по две и место с поворотом ,и фуры там постоянно давят под сто ну а в тойоте походу была блондинка
04.06.2010 14:57:27Игор194.29.60.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
давиш тойоту и все!!!
04.06.2010 14:19:47Алик93.73.157.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Водитель фуры, что ж ты руль крутишь? Убираешь ногу с газа, въезжаешь в бочину той Тойоты. Факт подреза - налицо. В итоге одна давленная Тойота, никаких жертв и раненых.
04.06.2010 13:13:21Дівчина з Окружної:-)...194.44.164.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Не треба було гальмувати - а давити ту ТОЙОТУ в АСФАЛЬТ, а то бач довикручувався на фурі!!! Іще там здається 4 смуги в одну сторону - а вантажні авто згідно Правил Дорожнього руху там повинні їхати в 1 і 2 полосі справа, а не ганяти в крайніх лівих!!!
04.06.2010 12:25:26Славян192.249.36.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
При чем здесь фуры, если написано: "Раптово водій на Toyota Rav-4 вирішив заїхати на заправку, він перелаштувався перед фурою вправо"???
Голосов: 8759
Голосование "Умная милитаризация" от Минобороны
  • Госслужащих нужно брать на работу только после военной подготовки
  • Это должно быть одним из требований и для баллотирования в органы местного самоуправления, парламент и суды
  • Для госслужащих военная подготовка не должна быть обязательной
  • Мне все равно
Просмотреть