Ексклюзивы
суббота, 19 ноября 2011 15:30
Оксана Снигур
Оксана Снигур
Оксана Снигур

Корисна корупція

Тітка восьмий рік працює в Неаполі у піцерії Bella Margarita. Її власник, Маріо, завжди казав, що, завдяки корупції, в Італії найсприятливіші умови для бізнесу. Якщо маєш знайомих у податковій і зійшовся на прийнятній ціні з місцевою мафією, можеш не боятися нічого.

- Треба ділитися по справедливості. Такий закон, - каже Маріо.

Позаторік його зловили на тому, що купував порубані труни з місцевого кладовища - замість дров. Тоді через це погрожували закрити більшість неапольських піцерій, бо постачальник був у всіх один. Закрили чотири заклади. Серед них і Bella Margarita. Знайомий інспектор із податкової помер, а новий сказав, що допомогти нічим не може, бо після такого скандалу всім непереливки. Одна за одною посипалися перевірки. На кухні Маріо виявили сальмонелу. У приміщенні не було вогнегасників. У місцевій газеті його заклад розносили в кожному номері. Тітка повернулася додому - у відпустку на невизначений час.

Треба ділитися по справедливості. Такий закон

- От був би живий старий П'єццо з податкової, він би за все домовився. Заплатили би тисячу євро йому, ще 500 - санітарному контролю, побризкали б тут усе хлоркою, та й відкрилися б. А новий інспектор навіть говорити не хоче. Йому сусіди платять у півтора разу більше, ніж ми платили П'єццо, - бідкався Маріо.

Час від часу він дзвонив тітці. Розповідав, що в нього хочуть забрати приміщення. Коли подав до суду, підняли папери за минулі роки. Тепер має заплатити штрафів на 200 тис. євро. Його покровителі в мафії умивають руки.

А минулого тижня тітка запросила всіх попрощатися. Знов їде до Неаполя. Маріо зателефонував:

- Людмило, приїжджай якнайшвидше. Ми знову відкриваємося. Інспектором став племінник П'єццо.

Сейчас вы читаете новость «Корисна корупція». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

34

Оставлять комментарии могут лишь авторизированные пользователи

Оксана Снигур
Буде ще гірше Просмотров: 432
Порошенко теж винний Просмотров: 650
Культура сиру і вина Просмотров: 2659
У дядька все гаразд 4 Просмотров: 3014
Проплачена доброта 5 Просмотров: 2962
Голосов: 156
Голосование Пятов потеряет место основного вратаря "Шахтёра" и сборной Украины?
  • 1) да, он регулярно ошибается и возраст играет против голкипера
  • 2) нет, в очередной раз докажет свою психологическую устойчивость и далее будет играть на нужном уровне
Просмотреть
Погода