Ексклюзивы
пятница, 17 февраля 2012 16:00
Назар Вакула
Назар Вакула
Назар Вакула

Не судьба

- От якби був один врач, який лічить всьо, - каже сивоволосий чоловік, років 60, поправляє чорну шапку Adidas.

Нерівно пофарбовані червоною помадою вуста його співрозмовниці - літньої пухкої жінки - від такої перспективи розтягуються у широку посмішку. Передні зуби поблискують "золотом". Сидять під кабінетом травматолога в Шевченківській районній поліклініці Києва. Чоловік упав на льоду й шкутильгає, жінка доліковує давній перелом руки.

- Туди-сюди ганяють тебе. Тут осматрюють, в іншому кінці города рентген роблять. Може й буде толк, що на Запад дивляться. У них же як: є сімейний врач, визвав його додому і ходить ніде не нада. За год 20-30 і в нас так буде.

Щовихідних хлопець зникав

- Через стільки років вже світу не буде, - перебиває жінка. - Всі пишуть, шо в 2012 кінець нам, всьо.

- Та не вірте ви! То все шарлатани гадості видумують.

Моя одногрупниця Світлана три роки прожила зі своїм хлопцем у цивільному шлюбі. Орендували однокімнатку на Русанівці. Щовихідних хлопець зникав. Казав, що їздить у село допомагати батькам ремонт робити. Її з собою не брав, знайомити з рідними відмовлявся. Заробляв непогано, але на неї грошей не витрачав.

Світлана запідозрила його в зраді. Знайшла в інтернеті ворожку й понесла їй 200 гривень. Щоб розказала, що й до чого в її житті коїться.

- Не жениться він на тобі. Не судьба, - запевнила ворожка.

Світлана пішла від хлопця. А за місяць він купив двокімнатну квартиру. Готував їй сюрприз, хотів заміж кликати. По вихідних працював ще в одній фірмі.

Верховна Рада нещодавно заборонила рекламу ворожок і знахарів на телебаченні та радіо. Закон підписав і президент. Замість всемогутньої Тамари Миколаївни, яка "зніме порчу, приверне удачу в бізнесі, з'єднає долі" тепер можна почути Олександра Миколайовича, який продіагностує саму лише печінку, але за європейськими технологіями.

Сейчас вы читаете новость «Не судьба». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

16

Оставлять комментарии могут лишь авторизированные пользователи

Погода