Ексклюзивы
вторник, 18 сентября 2012 16:12
Ольга Гембік
Ольга Гембік
Ольга Гембік

Жук Петрович

— І шо? Тратиш ти на майстра, тратиш, а він усе одно не відрізнить відтінок "мокко" від "ебонітового дерева". Та я сама не відрізню!

У суботу ми з колегою знайшли час для салону краси. Вона хоче кардинально змінити колір волосся, зачіску і вразити знайомого на білій "мазді". Уже півгодини крутить у руках палітру з пасмами, а вибрати не наважується.

Мені простіше — майстриня запропонувала гарний лак для нігтів.

Поруч перукарки чаклують над зачісками двох відвідувачок у кріслах.

— А мій усе помічає, — хвалиться дівчина у кріслі навпроти. Їй нанесли різнокольорову фарбу на пасма. — Сьогодні, як прийду додому така гарна, одразу побіжить перевіряти картку. Знає, що тисячі-двох недорахується.

Реготуха надуває величезну бульбашку з гумки і та лопається, заліплюючи рожевою плівкою підборіддя.

Жінка під 50 із великими бігуді й собі долучається до розмови. Говорить, розтягуючи слова і кривлячи губи.

Доки жінка робила нігті, чоловік вивіз із хати всі речі

— Девушки, нормальный мужчина сам отправит вас в салон, без вопросов все оплатит. А если нет — это звоночек, что надо разводиться.

Клієнтки замовкають. Білявка оглядає всіх переможно.

— Усе відносно, — озивається манікюрниця. — Тут один нормальний жінку до нас на стрижку посилав. А сам за той час коханку додому кликав. Лише недавно спалився. Скажи, Таня?

Перукарка Таня морщить лоба, пригадуючи ту клієнтку.

— Та хіба то рідкість? — каже. — Он Мішку візьми — той, окрім дружини, ще якусь красавіцу до нас водить. А про сусідній будинок чули? Доки жінка робила нігті, чоловік вивіз із хати всі речі.

Білявка нервово висмикує бігуді. Заклопотано розраховується і йде геть. Перукарки хихотять їй услід.

— Зате наш Петрович уміє оцінити красу! — регочуть далі. — Особливо якщо чек під носа всунути. Такий жук! Якщо перед жінкою винуватий, веде до нас, задобрює.

Петрович — це консьєрж у будинку, в якому розміщено салон. Він справжній експерт із краси. "У вас неперевершена зачіска!" — сплескує руками на виході з салону. І хоч я робила манікюр, мені приємно.

Сейчас вы читаете новость «Жук Петрович». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

4

Оставлять комментарии могут лишь авторизированные пользователи

Погода