Ексклюзивы
вторник, 05 июля 2011 15:44
Ольга Гембік
Ольга Гембік
Ольга Гембік

Сумашедша

Катя любить романтиків. Але вони нині в дефіциті. На другому побаченні пропонують секс без кохання, або кохання втрьох – одразу на першому. Каті не підходить.

Останній раз її мрії вщент розбилися на роботі. Вони з Гришею пересікалися в їдальні й на корпоративі. Якось він підвіз її з роботи до метро, а потім пригостив кавою.

— То нічого, що одружений, — міркувала Катя. — Зате цитує Пушкіна. Точно романтик.

Вона змінила зачіску, схудла і зробила модний манікюр. Чекала, коли Гриша підійде й освідчиться.

Гриша підійшов і запропонував роль офіційної коханки – мовляв, нащо втрачати час? Попередив:

— Тільки зустрічатися будемо на твоїй території. Але без конфетів-букетів, у мене двоє дітей і сама розумієш, яка зарплата.

Винайняла квартиру і запросила кавалера в гості

Замість врізати по пиці, Катя позичила в нього томик Пушкіна до понеділка. "Вона сумашедша", — роздавав у курилці характеристики Гриша. До метро Катю більше не підвозив.

Катя вийшла в інтернет. Там познайомилася з німцем — брюнетом із пронизливим поглядом і голим торсом. "Yellow blue bus!", — писав німець. Катя не могла второпати, що то за жовто-блакитний автобус. Хтось підказав: "єллоу блу бас" схоже на "я люблю вас". Так іноземцям легше запам'ятовувати. У Каті тьохнуло серце.

Вона записалася на курси німецької й виклала в інтернет оберемок своїх фото у різних ракурсах. Винайняла квартиру і запросила кавалера в гості.

Жених на радощах зізнався, що він — турок, а на фото — актор серіалів Мехмет Гунсур. Але він теж виглядає незле. Виклав відскановане фото себе 20-річного. Катя на око вирахувала, що тій жовтій світлині щонайменше 30 років. Кавалер уже тоді почав лисіти.

Але він не збрехав – бо й справді неодружений! Каті стало погано — у такому віці це недолік. Вона на два дні вимкнула телефон. А потім з есемесок щодня дізнавалася, яка вона паскуда і шльондра.

Але Катя не здається. Шукає в інтернеті романтика. Відсіює лише тих, хто пише "Yellow blue bus!" і цитує Пушкіна.

Сейчас вы читаете новость «Сумашедша». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

12

Оставлять комментарии могут лишь авторизированные пользователи

Погода