понедельник, 05 сентября 2016 16:57
Ольга Гембік
Ольга Гембік
Ольга Гембік

Бережіть голос

У вікні ліворуч від вхідних дверей вклеєне категоричне: "Здесь лакеев нет! Берегите голос". Праворуч за склом каліграфічний почерк побіг догори картатим аркушем. "Постучи головой!" — читаю з папірця попід горщиками з рожевою геранню.

Це наш будинок. Сусіди рідко вітаються одне з одним, зате активно листуються.

Тим, хто живе на першому поверсі, дошкуляють ті, що намагаються втрапити у під'їзд без ключа. Грішимо, що зайди залишають на підвіконнях обгортки від цукерок. За руку не ловили.

"Перед тим, як насвинячити, не забудь похрюкати", — роздрукував хтось на принтері і наліпив на всіх вікнах аж до п'ятого.

Надворі на стіні: "Кошек не кормить! Надо переступать через ваши завтраки".

На другому поверсі колись висіло: "Кури у себя на балконе!!!" Звернення зірвав курець з 19-ї, що залишає недопалки в горщиках із "тещиним язиком". Йому на двері кредитори вішають записки, що він злісний неплатник. Їм здається, це всім цікаво.

На третьому й п'ятому тривають ремонти. Під'їзд повниться гнівними зверненнями: "Уберите дрель после 21:00, в доме маленькие дети", "Воскресенье — для отдыха".

Я теж вивішую оголошення, бо пропала моя кицька. На ранок "Кошек не кормить!" уже висить на моїх дверях. І знизу приписка від руки: "Продам метиса перса".

Сейчас вы читаете новость «Бережіть голос». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

5

Оставлять комментарии могут лишь авторизированные пользователи

Погода