субота, 22 січня 2011 18:53

"Ліверпуль" уперше переміг під керівництвом Далгліша

Футболісти "Ліверпуля" перемогли у гостях "Вулверхемптон" у матчі 24-го туру чемпіонату Англії.

Поєдинок, який відбувся в суботу на "Мулінекс Стедіум" у Вулверхемптоні, завершився з рахунком 3:0 на користь гостей. "Ліверпуль" відкрив рахунок на 36-й хвилині: відзначився кращий бомбардир "червоних" Фернандо Торрес, який скористався передачею Рауля Мейрелеша.

На 50-й хвилині вже сам Мейрелеш вразив ворота "вовків", пробивши у "дев'ятку" з далекої дистанції, а в доданий час Торрес оформив дубль.

Футболісти "Ліверпуля" здобули першу перемогу під керівництвом Кенні Далгліша, який очолив команду 8 січня. Мерсисайдцям також вдалося взяти реванш у "Вулверхептона" за нещодавню поразку: 29 грудня "вовки" виграли на "Енфілд Роуд" з рахунком 1:0.