неділя, 09 березня 2025 16:16

Велика Британія прагне посилити оборонну співпрацю зі США

Велика Британія прагне посилити оборонну співпрацю зі США
Британія прагне посилити оборонну співпрацю зі США, незважаючи на вже зраджену Україну. Фото: depositphotos

Британія має намір поглиблювати свої "унікальні оборонні відносини зі США", незважаючи на сумний приклад зрадженої американцями України.

Про це пише The Telegraph за підсумками зустрічі міністрів оборони США та Британії.

Очільник британського оборонного відомства Джон Хілі заявив, що США продовжать співпрацювати з Великою Британією щодо обміну розвідувальними даними на тлі зростаючої російської агресії в Європі.

"Велика Британія та США є найближчими союзниками одне для одного в галузі безпеки. У світі, де загрози зростають, я сповнений рішучості ще більше поглибити наші унікальні оборонні відносини зі США в найближчі місяці та роки. Немає двох збройних сил, пов'язаних разом більше, ніж наші. Ми продовжуватимемо тісно співпрацювати у військових операціях, навчаннях, зборі розвідданих і розробці передових технологій", - розповів він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прем'єр Великої Британії Стармер зробив важливу заяву щодо України

Хілі зазначив, що його розмова з американським колегою в значній мірі була спрямована на забезпечення тривалого миру в Україні.

"Ми повністю згодні з тим, що ми повинні продовжувати прагнення до миру в наступні дні. І цей мир має тривати, не допускаючи повернення російської агресії", - наголосив він.

Сполучені Штати продовжують передавати Україні розвідувальні дані, проте лише ті, що сприяють захисту українських військ, а не організації ударів по території Росії.

За словами джерел, Вашингтон намагається балансувати між підтримкою України та уникненням прямих звинувачень у сприянні атакам на російську територію. Тому інформація, яку отримує Київ, здебільшого стосується оборонних аспектів.

Зараз ви читаєте новину «Велика Британія прагне посилити оборонну співпрацю зі США». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути