Вівторок, 12 березня 2019 12:49

В якій країні найчистіше повітря

В якій країні найчистіше повітря
Лідерами також стали Фінляндія, Австралія, Естонія та Швеція. Фото:lh4.googleusercontent.com

Країни, в яких найчистіше повітря, назвали у спільному рейтитнгу Greenpeace і компанія-розробник комп'ютерного забезпечення AirVisua .

Ісландія опинилася на першому місці, як країна з найчистішим повітрям, - повідомили на офіційному сайті AirVisua.

Лідерами також стали Фінляндія, Австралія, Естонія та Швеція. Чисте повітря також у Норвегії, Новій Зеландії, Канаді та США. Остання країна в рейтингу — Португалія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Громадський транспорт Праги в дні з найбільшим смогом буде безкоштовним

Україна за рівнем чистого повітря на 49-му місці.

Найбрудніше повітря виявили в Бангладеш, Пакистані й Індії. Також до п'ятірки увійшли Афганістан і Бахрейн. Монголія, Кувейт, Непал, ОАЕ - наступні, а замикає десятку Нігерія. Рейтинг виявив також міста з найбільш забрудненим повітрям. Серед 15 міст - 12 індійських. Перше місце посів індійський Гуруграм, друге - Газіабад, а на третьому пакистанський Фейсалабад. Українських міст в цьому рейтингу нема.

Аналітики в цьому дослідженні порівнювали чистоту повітря в 73 країнах. За головний фактор аналізу взяли мікрочастинки пилу. Вони є одним з найнебезпечніших для людини способів забруднення повітря. Через маленький розмір вони можуть проникати вглиб дихальних шляхів і провокувати онкологію.

Україна потрапила до переліку країн з найдешевшим мобільним інтернетом, зайнявши четверте місце після Індії, Киргизстану та Казахстану.

Зараз ви читаєте новину «В якій країні найчистіше повітря». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 744
Голосування 29 квітня - два роки як Володимир Кличко провів свій останній бій. Чи повернеться він у бокс?
  • 1) так, захоче стати найбільш віковим чемпіоном світу
  • 2) ні, навіщо це йому?
Переглянути
Погода