Палата представників США, ймовірно, не проголосує за пакет допомоги Україні раніше середини березня.
Законопроєкт про виділення допомоги Україні буде ухвалено Палатою представників, якщо спікер Майкл Джонсон поставить його на голосування. Про це заявив голова Комітету із закордонних справ Палати представників США Майкл Маккол, повідомляє Reuters.
"Я не хочу говорити від імені спікера, але я думаю, що він хоче спочатку пройти через процес асигнувань, який приведе нас до 8 березня, а потім зайнятися додатковими виділеннями грошей", - сказав Маккол.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Потрібно повернутися до американського ленд-лізу для України - депутат Європарламенту
Він зізнався, що не уважно читав законопроект, але має побоювання, зокрема щодо запропонованих змін у військовому фінансуванні.
На думку Маккола, якщо проєкт буде винесено на голосування, його підтримають, незважаючи на опозицію з боку активної групи законодавців, найбільш тісно пов'язаних з колишнім президентом Дональдом Трампом.
"Я думаю, що промивання мозку, якщо хочете, про те, що нам доводиться обирати між нашим південним кордоном та Україною, вже мало місце. Я з цим не згоден. Я думаю, що ми - велика нація і можемо робити і те, і інше", - додав Маккол.
Восьмеро членів Палати представників Конгресу Сполучених Штатів Америки від Республіканської і Демократичної партій представили пропозицію щодо фінансування військової допомоги Україні, Ізраїлю і Тайваню на суму $66,3 млрд, намагаючись подолати глухий кут у цьому питанні.
Законопроєкт є скороченою версією пакету допомоги на $95 млрд, ухваленого Сенатом.
Коментарі