Британська фірма International SOS, яка займається питанням ризику для безпеки та здоров'я, склала щорічну глобальну мапу країн з ризиком для подорожей.
На ній Україна позначена як країна з середнім ризиком. Тільки окуповані росіянами частини Донбасу позначені як зони "екстремального" ризику. Про це пише Independent.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відкрили найбільший у світі музей просто неба
Одними з найбільш небезпечних країн стали Лівія, Сирія і Афганістан. При оцінці International SOS враховує ризики політичного насильства - тероризму, політично мотивованих заворушень і війни, соціального – конфесійне і етнічне насильство, та побутове насильство і дрібні злочини.
Надійність транспортної інфраструктури, стан суспільних відносин в країні, ефективність роботи служб безпеки і надзвичайних ситуацій, а також схильність країни до стихійних лих також враховані при оцінці кожної країни.
Найнижчий рівень ризику, тобто "незначний", у семи країнах. Усі в Європі - Ісландія, Данія та її автономна територія Гренландія, Норвегія, Фінляндія, Швейцарія, Словенія і Люксембург. Як і більшості країн Європи, у Великої Британія "низький" ризик. Так само в США, Канаді та Австралії.
В України, Росії та Туреччини "середній" ризик. Водночас існують країни з "екстремальним" ризиком - Афганістан, Ємен, Сирія, Лівія, Малі, Сомалі, Південний Судан і Центральноафриканська Республіка. "Екстремальний" ризик також в частинах Мозамбіку, Нігерії, Демократичної Республіки Конго, України, Пакистану, Іраку та Єгипту.
На двох українських туристів на півдні Румунії 7 грудня напала ведмедиця. Люди зазнали поранень, проте живі.
Коментарі