Глава департаменту публічної політики компанії YouTube Джуніпер Даунс заявив про те, що під час розслідування не були знайдені докази втручання російських хакерів у референдум про вихід Великої Британії з Європейського союзу.
Про це повідомляє інформаційне агентство Reuters.
Результати розслідування були передані парламентському комітету з питань фейковий новин.
Керівництво соціальної мережі Twitter виявило 49 акаунтів, пов'язаних з російським "Агентством інтернет-досліджень", яке також називають "фабрикою тролів".
З цих профілів були опубліковані 942 твіти про "Brexit", які отримали 461 репост іншими користувачами і 637 схвальних реакцій.
Ці числа відповідають 0,005% від загальної кількості акаунтів, які публікували інформацію на тему референдуму про вихід Великої Британії зі складу Європейського Союзу, а також - 0, 02% від загальної кількості твітів про плебісцит.
"Це дуже низький рівень участі, - резюмували в Twitter. - Ми знайшли мало ознак зв'язку з джерелами в Росії".
Такі дані компанія оприлюднила у відповідь на запит комітету з цифрових технологій, культури, ЗМІ та спорту Палати громад британського парламенту.
Раніше повідомлялося, що за даними опитування BMG для видання The Independent, виходу Великої Британії з Євросоюзу бажає 41% британців, а залишитися в складі ЄС - 51%.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Штати підтвердили проникнення хакерів РФ у виборчу систему
23 червня 2016 року британці на референдумі сказали ні збереженню Великої Британії в складі Європейського союзу. За вихід країни з ЄС проголосувало 52% виборців, проти - 48%. Шотландія і Північна Ірландія в основному проголосували за збереження членства Сполученого Королівства в ЄС, а Уельс і Англія підтримали Brexit.
Коментарі