Ексклюзиви
Вівторок, 25 березня 2008 14:01

"Росія перегляне спільну з Україною історію"

Перший віце-прем"єр РФ Сергій Іванов заявив, що Росія з фактами в руках протидіятиме спотворенню і фальсифікації історії, применшенню ролі РФ і СРСР.

"Не секрет, що останнім часом у зв"язку з підготовкою до святкування Дня Перемоги, ювілеїв Великої Вітчизняної війни, а також 200-літтю перемоги Росії на Бородінському полі і 300-літтю перемоги в Полтавській битві в ЗМІ окремих європейських держав, насамперед, ближнього зарубіжжя і наших сусідів, партнерів по СНД, з"являються матеріали, що спотворюють історію, зменшують роль Росії і Радянського Союзу в цих подіях", - сказав Іванов, виступаючи у вівторок на засіданні російського організаційного комітету Перемога.

"У такій ситуації, на подібну фальсифікацію історії ми повинні реагувати адекватно, виробити заходи не тільки з боку міністерств і відомств, але і цивільного суспільства, щоб покласти край цим нападкам, - вважає він. "Ми повинні з фактами в руках, спокійно і грамотно спростовувати ці нападки", - відзначив перший зампред російського уряду.

При цьому, "необхідно працювати і з нашою молоддю, тому що незнання історії приводить до негативних результатів", сказав Іванов.

"Опитування 5-6-класників показують гнітючі результати. Я не закликаю до пропаганди, але переконаний, що пояснювати факти ми просто зобов"язані", - заявив Іванов.

Як повідомлялося, Росія візьме участь у відновленні кургану російських воїнів, загиблих під час шведської війни в Полтаві.

Заступник голови Секретаріату Президента Олександр Чалий заявив про те, що Росія має намір разом з Швецією і Україною взяти участь в заходах з нагоди 300-ліття Полтавської битви, повідомляє РІА Новости.

Зараз ви читаєте новину «"Росія перегляне спільну з Україною історію"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода