Російський диктатор Володимир Путін 16 травня прибув з офіційним візитом у Китай.
Він вже зустрівся з лідером КНР Сі Цзіньпіном та почав "неформальні переговори", передають РосЗМІ.
Разом із Путіним до Пекіну приїхали віцепрем'єри та федеральні міністри, включаючи нового міністра оборони Андрія Бєлоусова, а також представники держкорпорацій та губернатори.
Під час поїздки планують переговори у широкому складі.
"Найважливіше за все в Китаї попити чай віч-на-віч особливо", - кажуть помічники Путіна.
Перед Будинком народних зборів у Пекіні Путіна зустрічали десятки дітей з помпонами у руках. На площі Тяньаньмень підняли російський триколор, військовий оркестр виконав російський гімн під залпи гармат та "Підмосковні вечори".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Китаї розповіли, чого очікують від візиту Путіна
Російський лідер перед переговорами заявив, що Москва та Пекін напрацювали "солідний багаж практичного співробітництва". Він назвав КНР головним партнером Росії у торговельно-економічній сфері. Диктатор заявив, що співпраця Москви та Пекіну "виступає одним з головних стабілізаційних факторів на міжнародній арені".
"Принципове значення має те, що стосунки Росії та Китаю не є кон'юнктурними й не спрямовані проти будь-кого. Наша співпраця у світових справах сьогодні виступає одним із головних стабілізуючих факторів на міжнародній арені", - заявив він.
Додав, що Росія та Китай "налаштовані на подальшу гармонізацію інтеграційних процесів на Євразійському просторі".
Сі заявив, що китайсько-російські стосунки "загартувалися у важких умовах, витримали випробування мінливою міжнародною ситуацією", однак на сьогодні є "еталоном відносин між великими державами та сусідніми країнами, що відрізняються взаємною повагою, довірливістю, дружбою та взаємною вигодою". Китай планує й далі бути з Росією "добрими сусідами, довірчими друзями та надійними партнерами".
Близько о 07:30 за Києвом Путін та Сі Цзіньпін розпочали у Пекіні російсько-китайські переговори у розширеному складі за участю делегацій.
Російський диктатор Володимир Путін 16-17 травня поїде до Китаю для переговорів із лідером КНР Сі Цзіньпіном. Під час поїздки вони обговорять питання партнерства і стратегічної взаємодії, повідомляють росЗМІ.
Коментарі