вівторок, 07 лютого 2017 14:33

Публіцист пояснив, чому американці назвали Путіна вбивцею

Публіцист пояснив, чому американці назвали Путіна вбивцею
Володимир Путін відкидає всі звинувачення / фото: Юстус

Президент Росії Володимир Путін заслуговує, щоб його називали вбивцею, оскільки особисто винен у загибелі невинних людей.

Про це каже публіцист Айдер Муждабаєв, коментуючи слова журналіста телеканалу Fox News Білла О'Райлі,

Так написано на сайті Обозреватель.

"Американський журналіст з повним правом міг сформулювати це саме так. У суспільно-політичному сенсі Путіна цілком можна так називати, оскільки його рішення прямо призводять до загибелі невинних людей. Так само, як будь-якого агресора можна назвати вбивцею. Згадайте замовні вбивства російських опозиціонерів, скоєних у стилі КДБ, зокрема, Бориса Нємцова, Олександра Литвиненка, Анни Політковської. Всі ці справи не розслідувані належним чином, ні у кого немає особливого бажання їх розслідувати. Це говорить про те, що ці вбивства здійснювалися під безпосереднім контролем влади і в інтересах влади. За такі речі відповідає президент як керівник країни", - переконаний Муждабаєв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жителі Москви: "Путін особисто нікого не вбивав"

"Якщо не брати загибель конкретних людей, є вже дві війни, які почав особисто Путін як головнокомандувач - це війна з Україною і війна в Сирії, де загинули тисячі людей, що стали прямими жертвами Росії й прямими жертвами наказу головнокомандувача Путіна цю війну почати. Головними винуватцями того, що ми зараз бачимо, я вважаю російських пропагандистів - людей, які створюють ідеологічне підґрунтя, щоб мобілізувати народ Росії на вбивчі війни і на те, щоб росіяни йшли вбивати, зокрема українців", - додав публіцист.

У Кремлі вимагають вибачень від американського телеканалу за репліку журналіста.

"Ми вважаємо такі слова кореспондента Fox News неприпустимими й образливими", - заявив 6 лютого прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков. Він додав, що в Кремлі "хотіли б отримати вибачення на адресу президента від такої поважної компанії".

Зараз ви читаєте новину «Публіцист пояснив, чому американці назвали Путіна вбивцею». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути