Середа, 13 вересня 2017 08:59

ООН закликала розслідувати діяльність сайту "Миротворець"

ООН закликала розслідувати діяльність сайту "Миротворець"
Управління Верховного комісара ООН з прав людини рекомендувало Києву провести розслідування діяльності сайту "Миротворець". Фото: telegraf

Управління Верховного комісара ООН з прав людини рекомендувало Києву провести розслідування діяльності сайту "Миротворець".

Про це говориться в завершальній частині опублікованої у вівторок, 12 вересня, доповіді про ситуацію з правами людини в Україні.

У розділі доповіді, що містить рекомендації українським органам влади, говориться, що "Національній поліції слід негайно і ефективно розслідувати передбачувані порушення, пов'язані з веб-сайтом "Миротворець".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З'явилися подробиці плану Росії щодо миротворців на Донбасі

У тексті доповіді також вказано, що 7 липня 2017 року Національна поліція відкрила кримінальне впровадження проти веб-сайту "Миротворець", який з серпня 2014 р. публікував персональні дані тисяч людей, у тому числі медіа-фахівців і активістів НВО, називаючи їх прибічниками озброєних груп і тероризму.

"УВКПЧ вітає цей крок і настійно закликає органи влади провести ефективне розслідування і вжити заходи для видалення персональних даних з сайту", - говориться в звіті.

Нагадаємо, в 2016 році центр Миротворець оприлюднив персональні дані близько 5 тис. журналістів з акредитацією в так званих "ДНР" і "ЛНР". У базі даних названі як співробітники українських ЗМІ, так і зарубіжні кореспонденти, у тому числі і всесвітньо відомих видань.

Зараз ви читаєте новину «ООН закликала розслідувати діяльність сайту "Миротворець"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

5

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі