Міністерство оборони Росії заявило, що в ніч на 14 грудня російська протиповітряна оборона нібито знищила понад сотню українських безпілотників.
У військовому відомстві РФ стверджують, що загалом було перехоплено 141 дрон літакового типу у різних регіонах країни та над окупованим Кримом.
"З 23:00 МСК 13.12 до 07:00 МСК 14.12 черговими засобами ППО перехоплено та знищено 141 український безпілотний літальний апарат літакового типу", - йдеться у повідомленні.
За твердженням російського міністерства, найбільшу кількість безпілотників нібито збили над Брянською областю. Ще 32 дрони заявлено над тимчасово окупованим Кримом.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дрони всю ніч атакували Росію - вибухові кадри
У Краснодарському краї РФ, за даними МО, нібито знищили 22 БпЛА. Над Тульською областю заявлено про 15 дронів. Над Калузькою - 13. Над Курською - 7. По 4 безпілотники нібито збили над Рязанською та Ростовською областями. Ще 3 дрони заявлено над Ленінградською областю. По одному - над Псковською, Новгородською та Московською областями.
Центр спецоперацій "Альфа" Служби безпеки України за допомогою безпілотників у Краснодарському краї РФ вивів з ладу термінал з перевалки зрідженого газу в порту "Темрюк". Під ударом були потужності товариства з обмеженою відповідальністю "Мактрен-Нафта", які палали три доби.




















Коментарі
1