четвер, 09 травня 2024 16:51

Спецтема: Війна Росії проти України

Карточки з оголошенням у розшук Зеленського та Порошенка прибрали з сайту МВС РФ

Карточки з оголошенням у розшук Зеленського та Порошенка прибрали з сайту МВС РФ
На сайті МВС РФ більше немає згадок про президентів. Фото: ТАСС

Картки президента Володимира Зеленського та п'ятого президента Петра Порошенка прибрали з сервісу розшуку на сайті Міністерства внутрішніх справ Росії.

Їх виявили там 4 травня російські пропагандисти, повідомляє "Медіазона".

Українських політиків додала до розшуку "чергова частина МВС РФ" в окупованій частині Донецької області. Її номер виявили у контактній інформації. Це сталося не пізніше 22 лютого, але картки розшуку помітили лише на початку травня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Оголошення Росією в розшук Зеленського - в ISW пояснили дії Кремля

Пізніше МВС РФ виступило з нетиповим для себе коментарем, що воно при оголошенні у розшук було лише "технічним виконавцем".

"У цьому випадку рішення про оголошення в розшук та про його припинення приймається Слідчим комітетом Росії та його територіальними підрозділами", - йшлося у ньому.

Невдовзі після цього картки прибрали із сайту.

Росія оголосила президента України Володимира Зеленського в розшук. Відповідне повідомлення з'явилося на сайті МВС Росії.

РФ також оголосила в розшук колишнього президента України Петра Порошенка та командувача Сухопутних військ ЗСУ Олександра Павлюка.

Зараз ви читаєте новину «Карточки з оголошенням у розшук Зеленського та Порошенка прибрали з сайту МВС РФ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути