Ексклюзиви
Середа, 14 лютого 2018 12:01

Художник створює оригінальні роботи з підручних засобів
21

Роботи художника Джейса Бранта
Фото: 24tv.ua
Роботи художника Джейса Бранта
Роботи художника Джейса Бранта
Роботи художника Джейса Бранта
Роботи художника Джейса Бранта

Художник з Великої Британії Джейс Брант використовує різні елементи природи з особливою креативністю. Свою творчість митець називає ленд-артом.

Роботи художник публікує у власному блозі. Відомо, що навчався в образотворчій школі мистецтв у Лондоні. Згодом переїхав до графства Йоркшир, що у Великій Британії. Там краса природи надихнула його до створення перших робіт. Сталось це під час звичайної прогулянки з собакою.

Каже: "Близько 7 років тому вирішив розпочати творчу роботу. Одночасно я розвинув свою пристрасть до природи".

Для творчості використовує звичайні буденні речі – листя, каміння, палиці, мушлі. При цьому він закручує їх у спіралі, кола, вежі тощо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Портрет Путіна зробили з п'яти тисяч гільз

"Мабуть, 90% робіт, які я зробив, були в лісах або поза межами громадських пішохідних доріг. Зараз я працюю в інших місцях по всьому Йоркширському узбережжю. Люблю використовувати матеріал, що трапляється на шляху: чи це листя восени, чи каміння на пляжі", – розповів Джейс Брант.

Зараз кількість робіт, виставлених в інтернеті, сягає близько 20 тисяч. На кожен витвір автор витрачає до 6 годин.

У столичній галереї "Дукат" стартує проект [In]formal про українське мистецтво 1960 – 1980 років. Виставка присвячена здебільшого роботам українських художників, творчість яких була під забороною. Відкриття відбудеться в четвер, 15 лютого.

Зараз ви читаєте новину «Художник створює оригінальні роботи з підручних засобів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода