Ексклюзиви
Середа, 14 квітня 2021 17:17

Фізична активність зменшує важкість перебігу коронавірусу

Фізична активність зменшує важкість перебігу коронавірусу
Велосипедист у Нью-Йорку / CNN

Згідно з новим дослідженням, постійна фізична активність знижує ризик важкого перебігу Covid-19.

У дослідженні Kaiser Permanente, опублікованому в "Британському журналі спортивної медицини", взяли участь майже 50 тис. дорослих із Covid-19. Воно показало, що в тих, хто виконував помірну чи високу фізичну активність не менш як 150 хв. на тиждень, коронавірус протікав значно легше і зафіксовано менше випадків смерті через хворобу. Про це пише CNN.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перша країна Європи повністю відмовилась від використання вакцини AstraZeneca

Схожі рекомендації дає ВООЗ. Їх використовують МОЗ у багатьох країнах. Вони засновані на дослідженнях, які підтверджують здатність фізичної активності підвищувати імунну функцію, зменшувати системне запалення, покращувати стан легень і серцево-судинної системи, а також покращувати психічне здоров'я.

Гострий перебіг Covid-19 є лише одним з багатьох потенційних наслідків малорухомого способу життя. Такий стиль життя також сприяє ризику розвитку серцево-судинних захворювань, ожирінню, діабету, інсульту та деяких видів раку.

Достатньо помірної або високої активності 22 хв. в день. Це може бути не тільки біг, велоспорт чи плавання, але теж активні прогулянки, фізкультура та спортивні ігри.

Зараз ви читаєте новину «Фізична активність зменшує важкість перебігу коронавірусу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 1124
Голосування Справа Медведчука - це:
  • Спроба Зеленського наростити рейтинг. Медведчука не посадять
  • Початок боротьби з олігархами
  • Піар з одночасним ударом по Порошенку
  • Перерозподіл ринку і потоків
  • Вплив американців
  • Мені байдуже
Переглянути